tarot tak nie

tarot tak nie, w tym tygodniu czujesz się trochę przytłoczony? To bardzo możliwe! Być może ktoś oczekuje od Ciebie większego zaangażowania w sferze uczuciowej, a Ty nie czujesz się jeszcze gotowy? Nawet jeśli wszystko dobrze się ułoży, coś Cię jednak powstrzymuje. Nie miałbyś ochoty zająć się teraz czymś innym niż budowanie swojego związku? Spędzić czas z dziećmi? Oddać się pasji artystycznej? To odpowiedni tydzień na chwilę refleksji… Single mogą ulec urokowi spotkanych przypadkowo nieznajomych osób, co może czasem przypominać trochę sceny ze znanych melodramatów…

tarot trzy karty , czy zauważyłeś jak wiele emocji ujawniło się w Tobie ostatnio? tarot online To oszałamiające, prawda? Ale od tego tygodnia wszystko zacznie się uspokajać. Nie spodziewaj się jednak od razu cudów, wszystko przyjdzie w swoim czasie. W każdym razie w swoim związku odczujesz potrzebę przeprowadzenia pewnych zmian. Odczuwasz potrzebę zapewnienia sobie bezpieczeństwa w tej sferze, a to wymaga przynajmniej miesiąca pracy!

wróżba z kart tarota, dysponujesz teraz nadzwyczajnym magnetyzmem. Ale nie ma co przesadzać! Wystarczy schludny wygląd, a zaczniesz łamać kobiece serca niczym gwiazda z pierwszych stron gazet. Wystarczy zwykłe spojrzenie, a zaczną Cię brać za pożeracza serc! Każdy Twój gest i postawę otaczać będzie aura zmysłowości. To kolejna okazja, by zawrócić partnerce w głowie. Strzeż się jednak przed usidleniem partnerki ze swojego najbliższego otoczenia, bo potem będzie Ci robić z tego powodu straszliwe wyrzuty!